Oto mój drugi film. Wyczekiwany, dopieszczony, stworzony dla was… Kręcony w Polsce, bo koronawirus nie pozwolił w tym roku wyjechać za granicę. Ale może właśnie dzięki temu dane mi było odkryć i pokazać wam coś niewyobrażalnie pięknego, znajdującego się tuż pod nosem.

Zdjęcie główne: Piotr Kosiarski

Wszystkie legendy, jakie w przeszłości słyszałem o Czarnej Hańczy okazały się prawdziwe – to jedna z najpiękniejszych polskich rzek. Na odcinku prawie stu kilometrów (od Wigier do Kanału Augustowskiego) jest prawie zupełnie dzika, a jej spokojny nurt niesie kajak, odsłaniając za każdym zakrętem nowy, niespodziewany widok.

Film, który za chwilę zobaczycie, został nagrany dronem DJI Mavic Air w czasie tygodniowego spływu Czarną Hańczą.

Dziękuję zespołowi Dom o Zielonych Progach za zgodę na wykorzystanie utworu „Czarna Hańcza”.

Premiera filmu odbędzie się w niedzielę, 30 sierpnia o godzinie 12:00. Subskrybuj mój kanał, aby otrzymać przypomnienie.

CategoriesPodróże
Piotr Kosiarski

Kiedyś pracowałem jako pilot wycieczek, dziś jestem dziennikarzem, a moją największą pasją jest podróżowanie. To ono sprawia mi frajdę i mobilizuje do pisania. Uważam, że rzeczy materialne starzeją się i tracą na wartości, a radość z podróżowania jest ponadczasowa i bezcenna. Moim ulubionym kierunkiem jest północ, a dokładniej wszystko „w górę” od pięćdziesiątego równoleżnika. Od miast wolę naturę, najlepiej oglądaną z okna pociągu.

  1. Edmund says:

    Piękny film i piękna muzyka o pięknej rzece. Dziękuję. Od kliku lat pływam tam kajakiem z przyjaciółmi. W tym roku byliśmy na Hańczy w lipcu. Wróciły wspomnienia. Jeszcze raz dziękuję.

    1. Edmundzie, bardzo dziękuję za dobre słowa! Cieszę się, że wspomnienia wracają. Zapraszam częściej na mojego bloga! Staram się, żeby było na nim jak najwięcej interesujących filmów i artykułów. Pozdrawiam 🙂

  2. Magda says:

    Fantastyczne wideo – bardzo inspirujące i motywujące 🙂 Fajny pomysł na któryś z urlopów. Kawał dobrej roboty Piotrek! ❤️

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *