I

ICELAND from the AIR | Film

Długo czekałem na moment, w którym pokażę wam mój pierwszy film z drona. Chciałem, żeby było epicko i profesjonalnie. Udało się.

Zdjęcie główne: Piotr Kosiarski

Islandia. Jeden z najpiękniejszych zakątków na Ziemi. Na południu niegościnny i skuty lodem, na północy – oblewany ciepłymi wodami Golfsztromu. Ten leżący tuż pod kręgiem polarnym skrawek lądu to zderzenie dwóch, całkowicie odmiennych żywiołów – pochodzącego z głębi ziemi ognia i arktycznego lodu.

Film, który zobaczycie, przedstawia piękno Islandii z powietrza – perspektywy, która bliska jest jedynie ptakom, pilotom oraz… operatorom dronów.

Premiera filmu odbędzie się w niedzielę, 20 października o godzinie 10:00. Subskrybuj mój kanał, aby otrzymać przypomnienie.

CategoriesPodróże
Piotr Kosiarski

Kiedyś pracowałem jako pilot wycieczek, dziś jestem dziennikarzem, a moją największą pasją jest podróżowanie. To ono sprawia mi frajdę i mobilizuje do pisania. Uważam, że rzeczy materialne starzeją się i tracą na wartości, a radość z podróżowania jest ponadczasowa i bezcenna. Moim ulubionym kierunkiem jest północ, a dokładniej wszystko „w górę” od pięćdziesiątego równoleżnika. Od miast wolę naturę, najlepiej oglądaną z okna pociągu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *