C

CZARNA HAŃCZA | Premiera

Oto mój drugi film. Wyczekiwany, dopieszczony, stworzony dla was… Kręcony w Polsce, bo koronawirus nie pozwolił w tym roku wyjechać za granicę. Ale może właśnie dzięki temu dane mi było odkryć i pokazać wam coś niewyobrażalnie pięknego, znajdującego się tuż pod nosem.

Wszystkie legendy, jakie w przeszłości słyszałem o Czarnej Hańczy okazały się prawdziwe – to jedna z najpiękniejszych polskich rzek. Na odcinku prawie stu kilometrów (od Wigier do Kanału Augustowskiego) jest prawie zupełnie dzika, a jej spokojny nurt niesie kajak, odsłaniając za każdym zakrętem nowy, niespodziewany widok.

Film, który za chwilę zobaczycie, został nagrany dronem DJI Mavic Air w czasie tygodniowego spływu Czarną Hańczą.

Dziękuję zespołowi Dom o Zielonych Progach za zgodę na wykorzystanie utworu „Czarna Hańcza”.

Premiera filmu odbędzie się w niedzielę, 30 sierpnia o godzinie 12:00. Subskrybuj mój kanał, aby otrzymać przypomnienie.

Zdjęcie główne: Piotr Kosiarski

KategoriePodróże
Piotr Kosiarski

Kiedyś pracowałem jako pilot wycieczek, dziś jestem dziennikarzem, a moją największą pasją jest podróżowanie. To ono sprawia mi frajdę i mobilizuje do pisania. Uważam, że rzeczy materialne starzeją się i tracą na wartości, a radość z podróżowania jest ponadczasowa i bezcenna. Moim ulubionym kierunkiem jest północ, a dokładniej wszystko „w górę” od pięćdziesiątego równoleżnika. Od miast wolę naturę, najlepiej oglądaną z okna pociągu.

  1. Edmund says:

    Piękny film i piękna muzyka o pięknej rzece. Dziękuję. Od kliku lat pływam tam kajakiem z przyjaciółmi. W tym roku byliśmy na Hańczy w lipcu. Wróciły wspomnienia. Jeszcze raz dziękuję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *